KATEGORIE PRODUKTÓW

 
Znajdź produkt:
Wybierz producenta:
   
  Taśmy pakowe (2)
Taśmy typu Duct Tape (8)
Worki na śmieci marki myPACO (3)


POMOC

Nasza misjaJak kupowaćZwroty i reklamacjeRegulamin sklepuCiekawostki o taśmachFilmy o taśmach myPACO

NOWOŚCI

Naprawiamy taśmą naprawczą namiot. Uszkodzenie nie było duże, ale uciążliwe.

 Naprawiamy taśmą naprawczą namiot.

Uszkodzenie nie było duże, ale uciążliwe.

Taśma naprawcza myPACO Silver  i chwila czasu pozwoliły naprawić uszkodzenia w namiocie. Warto zabierać zawsze ze sobą taśmę naprawczą myPACO Silver, choć w tym przypadku lepiej sprawdiłaby się taśma naprawcza myPACO Blue.

Ale dobrze, że była choć myPACO Silver

Mały kawałem taśmy, odrywamy i przyklejamy starannie zakrywająć dziurę w materiale z którego wykonany jest namiot.

Już teraz woda nie będzie się przedostawać do środka. Taka drobna naprawa zdecydowanie poprawia komfort użytkowników.Możemy to zrobić na przykład tak jak na zdjęciu powyżej.


Dla wzmocnienia dajemy drugą warstwę. Najlepiej zrobić to krzyżując warstwy jak na zamieszcznym zdjęciu.Tak wykonana szybka naprawa poszycia namiotu daje pewność i bezpieczeństwo uzytkowania.

Tę technikę znają bywalcy imprez survivalowych jak i amatorzy wypraw pod namiot.

Zobacz także

Jak naprawić plandekęPodstawowe wyposażenie garażu. Taśmy klejące myPACO.Szybka naprawa umywalki taśmą naprawczą. Taśma myPACOTaśma naprawcza myPACO- powinna być z Tobą w podróży?Czy struktura wpływa na wytrzymałość?Srebrna taśma klejąca duct tape marki myPACO Silver tape.Taśma naprawcza do tuneli foliowych.W bardzo trudnych sytuacja pomaga taśma naprawcza myPACOJak ważny jest Twój warsztat. Podstawowym miejscem innowacji warsztat z myPACORóżne kolory taśm naprawczych myPACO. Wiele zastosowań taśm klejących.Łatanie plandeki taśmą klejącą myPACO. Dlaczego to dobry pomysł.Naprawiamy taśmą naprawczą drzwi. Taśma myPACO uszczelnia.Mocna taśma naprawcza zbrojona. Taśma myPACOZrobiłem to taśmą naprawczą. Taśma myPACOAsortyment dostępnych taśm naprawczych. Taśma myPACOZestaw drogowy ZD3 taśmy naprawcze myPACOCzy taśma naprawcza myPACO zda egzamin wszędzie?Do czego mogę użyć taśmy naprawczej myPACOJak w prosty sposób naprawić taczkę na wiosnę taśmą myPACOmyPACO i naprawa węża od odkurzaczaSzybka naprawa sprzętu do filmowania przy użyciu taśmy naprawczej myPACOTaśmy naprawcze w marketingu. Przykład taśmy naprawczej myPACO.Taśma naprawcza pomocna na biwaku. myPACO podczas wichury.